TTB’ ye yapılan haksız ve hukuksuz baskın ve gözaltılar, bugün ( 1 Şubat 2018 ) öğle saatlerinde, SES Hacettepe Temsilciliğimiz üyesi sağlık emekçileri tarafından protesto edilerek TTB’nin Yanındayız mesajı verildi…
![HACETTEPE SES ÜYELERİ : “TTB’nin YANINDAYIZ !” HACETTEPE SES ÜYELERİ : “TTB’nin YANINDAYIZ !”](https://sesankara.org/wp-content/uploads/2018/02/ttb_hacettepe-650x330.jpg)
TTB’ ye yapılan haksız ve hukuksuz baskın ve gözaltılar, bugün ( 1 Şubat 2018 ) öğle saatlerinde, SES Hacettepe Temsilciliğimiz üyesi sağlık emekçileri tarafından protesto edilerek TTB’nin Yanındayız mesajı verildi…