Son bir haftalık süreçte, birçok sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının Covid-19 sonucunun pozitif çıktığını üzülerek gördük. Yöneticileri “koruyucu ekipman ve tanı testleri” konusunda sorumlu davranmaya davet ediyoruz.
![YÖNETİCİLERİ “KORUYUCU EKİPMAN VE TANI TESTLERİ” KONUSUNDA SORUMLU DAVRANMAYA DAVET EDİYORUZ. YÖNETİCİLERİ “KORUYUCU EKİPMAN VE TANI TESTLERİ” KONUSUNDA SORUMLU DAVRANMAYA DAVET EDİYORUZ.](https://sesankara.org/wp-content/uploads/2020/03/SES_LOGO-660x330.jpg)
Son bir haftalık süreçte, birçok sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının Covid-19 sonucunun pozitif çıktığını üzülerek gördük. Yöneticileri “koruyucu ekipman ve tanı testleri” konusunda sorumlu davranmaya davet ediyoruz.